Звітно-виборча конференція районної організації учнівського самоврядування «Авангард»

25 вер. 2020

23.09.2020 у приміщенні ХЗОШ №120 пройшла традиційна  звітно-виборча конференція районної організації учнівського самоврядування «Авангард», під час якої голови шкільних організацій представили звіт своєї роботи за 2019/2020 н.р. та розповили про плани на майбутнє.

У ході конференції було проведено перевибори  та  обрано Куриляк Вікторію, ученицю 10-А класу ХЗОШ №35,  головою районної організації учнівського самоврядування «Авангард»  та Петрухнова Дмитра, учня    11-А класу ХЗОШ №120, заступником голови учнівського самоврядування. Бажаємо оновленій команді сил та наснаги, креативних ідей та нових перемог!