ШКІЛЬНІ ОФІЦЕРИ ПОЛІЦІЇ

4 груд. 2020
ШКІЛЬНІ ОФІЦЕРИ ПОЛІЦІЇ

Головним завданням проєкту «Шкільний офіцер поліції» є створення безпечного середовища у закладах освіти. Воно реалізується через здійснення ефективної профілактики правопорушень серед учнів, застосування відновних практик задля попередження конфліктів, правопорушень та інших негативних явищ. Важко переоцінити значення такої співпраці школи і поліції.

З-поміж усіх дієвих заходів, важливого значення набувають саме зустрічі та безпосереднє спілкування з дітьми у початкових класах. Серед нещодавніх заходів, чергова профілактична бесіда відбулась у ХГ  №12 26 листопада 2020 року. Шкільні офіцери поліції кожного разу знаходять нові та цікаві способи спілкування з дітьми, адже уроки безпеки ніхто не скасовував, вони актуальні у будь-який час й при будь-яких обставинах. Офіцери поліції провели гру з елементами бесіди для учнів 1-х та 4-х класів, присвячені відповідальності неповнолітніх за вчинення злочинів  на тему «Права дитини».

Також, 26.11.2020 шкільні офіцери поліції поспілкувалися з учнями 8 та 9-ого класу ХЗОШ №120 на тему: "Права та обов'язки учнів, відповідальність за вживання алкоголю та тютюнопаління".

А вже 03.12.2020 в межах акції «16 кроків проти насильства» у       ХЗОШ №53 відбувся круглий стіл за темою «Як протидіяти насильству в учнівському середовищі та домашньому насильству». Захід відбувся за участі офіцерів патрульної поліції, інспекторів відділу зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції у Харківській області Департаменту патрульної поліції Пєтухова Максима Григоровича та Ведмедері Євгена Вікторовича. 50 педагогів школи, представники батьківського комітету зібралися, щоб обговорити актуальні питання виховання дітей та підлітків. Захід проходив під гаслом «РОЗІРВИ КОЛО. Насильство – це сміття. Яке  треба виносити з дому».

Таким чином, наші шкільні офіцери поліції приділяють велику увагу кожному закладу освіти в Основ’янському районі та співпрацюють не лише за Графіком спільних дій між Управлінням освіти та Управлінням патрульної поліції, а й поза межами графіку, приєднуються до ініціатив та заходів, що реалізуються в закладах освіти нашого району!