Про припинення проведення ІІ (районного, міського) етапу олімпіад

7 груд. 2020
На виконання листа Департаменту освіти Харківської міської ради від 03.12.2020 №3670/02-20/20 Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради повідомляє, що до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності внесено зміни (наказ Міністерства освіти і науки України від 11.11.2020 №1398 «Про внесення змін до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27.11.2020 за №1187/35470, згідно з яким «Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, турніри, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності не проводяться під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного походження, карантину, запровадження протиепідемічних заходів та інших обставин, які об’єктивно унеможливлюють їх проведення»).

У зв’язку з цим з 04 грудня 2020 року припиняється проведення ІІ (районного, міського) етапу олімпіад, які розпочалися відповідно до наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 27.10.2020 №146 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2020/2021 навчальному році».