Завершився І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021!"

10 груд. 2020
Урочистим святом ушанування педагогічного таланту 10 грудня 2020 року завершився І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в Основ’янському районі. Цього навчального року конкурс проводиться у таких номінаціях: «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання», «Керівник закладу освіти». 17 учителів районних закладів загальної середньої освіти взяли участь у І турі конкурсу, 3 з них стали лауреатами, а 4 - абсолютними переможцями.

Голова Адміністрації району Головчанська Г.О. привітала представників учительської еліти району, які гідно продемонстрували власний педагогічний досвід і вміння розкривати та розвивати творчі здібності учнів. Ганна Олександрівна подякувала учасникам конкурсу за високий професіоналізм і креативність та побажала подальших професійних перемог. Грамотами Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради були відзначені переможці І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»:

Гонський Євгеній Володимирович, директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області, у номінації «Керівник закладу освіти»;

Таболіна Людмила Вікторівна, учитель української мови та літератури Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області, у номінації «Українська мова та література»;

Ждаміров Ігор Леонідович, учитель математики Харківської гімназії №12 Харківської міської ради Харківської області, у номінації «Математика»;

Лубенцева Наталія Василівна, учитель трудового навчання Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Харківської міської ради Харківської області, у номінації «Трудове навчання».

Грамотою Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради відзначені і лауреати зонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»:

Шпак Андрій Петрович, директор Приватного навчального закладу  «Харківська загальноосвітня онлайн-школа  І-ІІІ ступенів «Альтернатива» Харківської області»;

Шишкова Ольга Миколаївна, учитель української мови та літератури Харківської гімназії №12 Харківської міської ради Харківської області, у номінації «Українська мова та література»;

Іванова Тетяна Юріївна, учитель математики Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області, у номінації «Математика».

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу і бажаємо невпинного руху вперед, творчого неспокою, цікавих планів та їх здійснення!