Затверджено методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти

15 груд. 2020

Державною службою якості освіти розроблені методичні рекомендації, які допоможуть колективам закладів позашкілля провести самооцінювання освітніх та управлінських процесів і розбудувати внутрішню систему забезпечення якості освіти. Рекомендації затверджені наказом Державної служби якості освіти України від 07.12.2020 № 01-11/78. У додатку до них наведено Орієнтовні критерії та індикатори для самооцінювання освітніх і управлінських процесів закладу позашкільної освіти за чотирма напрямами:

освітнє середовище закладу;
система оцінювання здобувачів освіти;
педагогічна діяльність педагогічних працівників, тренерів-викладачів;
управлінська діяльність.