Учні району отримали інформаційні набори про COVID-19 від фонду ООН (ЮНІСЕФ)

28 січ. 2021
Представництво ЮНІСЕФ в Україні у рамках реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» наприкінці січня 2021 року подарували учням закладів освіти района гігієнічні бокси з освітньо-розважальними матеріалами на тему превенції поширення вірусу COVID-19. Гігієнічі бокси складаються як з розважального контенту для дітей (настільні ігри, загадки, вікторини, розмальовки, стікер-паки), так і з інформаційних матеріалів для вчителів (посібники, календарі з порадами психолога). Ці матеріали допоможуть дітям засвоїти важливі знання про запобігання поширенню коронавірусної інфекції, а також будуть у нагоді педагогам для проведення занять з гігієни та охорони здоров'я.