09.02.2021 року відбувся науково-практичний семінар на тему: «Розвиток якісної дошкільної освіти як фундаментальна парадигма у формуванні та становленні особистості дитини»

10 лют. 2021
09.02.2021 на базі Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області відбувся науково-практичний семінар на тему: «Розвиток якісної дошкільної освіти як фундаментальна парадигма у формуванні та становленні особистості дитини» для методистів Центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Основ’янського району, вихователів-методистів, директорів закладів дошкільної освіти. До співпраці запрошено одного з провідних фахівців в галузі управління освітою, теорії та методики професійної освіти Лунячека Вадима Едуардовича, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри «Креативної педагогіки та інтелектуальної власності» Української інженерно-педагогічної академії.