Привітання Олександра Степановича Нижника зі святом весни!

5 бер. 2021
Привітання Олександра Степановича Нижника зі святом весни!

Дорогі жінки!

Уособлення добра і щирості, окраса життя від моменту народження, невичерпне джерело любові та натхнення — такою, на моє переконання, є кожна жінка. Нам, чоловікам, важко уявити весь той неймовірний перелік справ, що їх встигають реалізовувати представниці прекрасної половини людства. Так, уявити важко, а здійснити — й поготів.

Тому в ці перші довгоочікувані весняні дні радію нагоді привітати жінок України зі святом, й особливо — жінок, які присвятили своє життя освітній сфері діяльності. Щодня і щомиті ви оберігаєте нас, вкладаєте часточку душі у кожну справу, а найголовніше — даруєте щиру любов і надію на краще. Тож заслуговуєте на те, щоб не тільки у свято весни, а й кожного дня відчувати себе щасливими та коханими на теренах мирної та квітучої України! Радійте життю, випромінюйте щастя й обов’язково мрійте, і нехай усі ваші мрії здійснюються!