03 березня 2021 року у Харківській гімназії №12 відбувся ІІІ районний етап міського конкурсу «Учень року – 2021» серед учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти Основ’янського району.

9 бер. 2021

Переможцями районного етапу міського конкурсу «Учень року – 2021» визначили у номінації «Інтелектуал року»:

- Трач Вікторію Володимирівну, ученицю 10-А класу Харківської гімназії № 12  Харківської міської ради Харківської області.

У номінації «Лідер року»:

- Куриляк Вікторію Ігорівну, ученицю 10-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Харківської міської ради Харківської області.

У номінації «Творча особистість року»:

- Чуйкова Дениса Олександровича, учня 10-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 Харківської міської ради Харківської області.

У номінації  «Спортсмен року»:

- Євсюкова Дмитра Володимировича, учня 11-Б класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Харківської міської ради Харківської області.

Лауреатами районного етапу міського конкурсу «Учень року − 2021» визначили у номінації «Інтелектуал року»:

- Сумко Олену Олександрівну, ученицю 10-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Харківської міської ради Харківської області;

-  Петренко Поліну Олександрівну, ученицю 10-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Харківської міської ради Харківської області.

У номінації Лідер року»:

- Михню Альону Вячеславівну, ученицю 10-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Харківської міської ради Харківської області.

У номінації «Спортсмен року»:

- Білого Микиту Михайловича, учня 10-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.

У номінації «Творча особистість року»:

- Книгіну Поліну Віталіївну, ученицю 10-А класу Харківської гімназії  № 34 Харківської міської ради Харківської області;

- Гавришеву Анастасію Андріївну, ученицю 10-А класу Харківської гімназії  № 12 Харківської міської ради Харківської області.

Вітаємо переможців конкурсу!!!