Школярів запрошують до участі в конкурсі дитячих короткометражних фільмів від «Чілдрен Кінофесту»

10 бер. 2021

Дітям та підліткам віком від 7 до 14 років пропонують стати учасниками міжнародного фестивалю короткометражних фільмів «Чілдрен Кінофест».

Ознайомитися з умовами, надіслати роботи та заповнити заявки можна до 4 травня 2021 року на сайті конкурсу.
  Серед 20 фільмів-фіналістів журі конкурсу обере переможців у 5-х номінаціях: «Найкращий український дитячий фільм», «Найкращий анімаційний український дитячий фільм у категорії від 7 до 10 років включно», «Найкращий анімаційний український дитячий фільм у категорії від 11 до 14 років включно», «Найкращий ігровий український дитячий фільм у категорії від 7 до 10 років включно», «Найкращий ігровий український дитячий фільм у категорії від 11 до 14 років включно».
   Переможці отримають дипломи та грошові винагороди, а фільми, відібрані до фіналу конкурсу, будуть показані з 28 травня до 6 червня 2021 року на екранах кінотеатрів міст-учасників у межах VІІІ «Чілдрен Кінофесту».