Всеукраїнська науково-практична конференція «STEM–світ інноваційних можливостей. Формування освітнього SТЕM-середовища»

11 бер. 2021

1 квітня 2021 року в рамках XII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2021» й виставки освіти за кордоном «World Edu» Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Національним Центром «Мала академія наук України» проводить в режимі онлайн Всеукраїнську науково-практичну конференцію «STEM – світ інноваційних можливостей. Формування освітнього SТЕM-середовища». До участі запрошуються науковці, методисти, керівники закладів освіти, педагогічні працівники.

Мета заходу - об’єднати інтелектуальні зусилля представників освіти і науки, соціальних партнерів для висвітлення проблематики з питань розвитку напрямів SТЕM-освіти в Україні, формування освітнього SТЕM-середовища з використанням технологічних засобів навчання, інноваційних моделей освіти.
   Початок роботи – о 14 годині. Тривалість конференції 3 години.
   Для участі необхідно до 26 березня 2021 року заповнити Google-форму.