Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Вірю в майбутнє твоє, Україно!"

28 вер. 2023
Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України запрошує бібліотекарів закладів загальної середньої освіти взяти участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!», що проходитиме з 1 по 31 жовтня 2023 року у межах Міжнародного місячника шкільних бібліотек.

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України запрошує бібліотекарів закладів загальної середньої освіти взяти участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!», що проходитиме з 1 по 31 жовтня 2023 року у межах Міжнародного місячника шкільних бібліотек.

Загальний науково-методичний супровід організації та проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек здійснюватимуть Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України. Установами підготовлені методичні рекомендації щодо проведення у 2023 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» та рекомендаційний бібліографічний список