Участь ЗДО №353 у ОСВІТНЬОМУ ФОРУМІ «ДОШКІЛЛЯ ХХІ СТОЛІТТЯ: ВИКЛИКИ, ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ»

18 жовт. 2023
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №353 комбінованого типу Харківської міської ради» взяв участь у освітньому форумі «Дошкілля ХХІ століття: виклики, досвід, інновації», що проходив у місті Києві за підтримки Міністерства освіти і науки України та громадської спілки «Освіторія».

На заході поділилися своїм баченням проблем, викликів, що стоять перед дошкіллям заступниця міністра освіти і науки Євгенія Смірнова, виконавча директорка Всеукраїнського фонда «Крок за кроком» Юлія Найда, національна експертка ECERS-3 Соломія Бойкович та інші провідні спеціалісти у галузі «Дошкілля».

Під час панельної дискусії «Виховання під час війни: стратегії відновлення українського дошкілля» вихователька Вікторія Душина, фіналістка Global Teacher Prize Ukraine 2023 поділилася досвідом роботи у місті Харкові під час воєнного стану.