IV Відкритий марафон з української мови

10 лист. 2023
01 грудня 2023 року розпочнеться IV Відкритий марафон з української мови. Учасниками цього інтелектуального змагання можуть бути учні 3–11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

01 грудня 2023 року розпочнеться IV Відкритий марафон з української мови. Учасниками цього інтелектуального змагання можуть бути учні 3–11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Захід проходитиме на платформі з визначення рівня знань у дистанційній формі з 01 до 24 грудня 2023 року в чотири етапи.
   Для участі в Марафоні необхідно зареєструватися за посиланням. Реєстрація буде відкрита до 24 грудня 2023 року. Приєднатися можна протягом усього періоду проведення змагання.
   Детальну інформацію про Марафон можна знайти на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».