6 грудня - День Збройних Сил України

6 груд. 2023
6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України.

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України. ЗСУ завжди були нашою гордістю та славою. А після початку повномасштабної війни про відвагу та професіоналізм українських воїнів дізнався весь світ. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Найкращі сини та дочки України борються у Збройних силах за незалежність та свободу своєї Батьківщини.

З нагоди Дня ЗСУ в закладах освіти району проведено різноманітні тематичні заходи для дітей та молоді, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції та шани і поваги до тих, хто сьогодні зі зброєю в руках боронить нашу Батьківщину.

З ініціативи учнівського самоврядування, батьків учнів та педагогів  привітали наших захисників з Днем Збройних Сил України та Днем Святого Миколая. Учнівська молодь передала військовим підрозділам Сил оборони Харкова та захисникам,  які проходять лікування у шпиталі, солодощі, шкарпетки, засоби гігієни, одяг, зроблені  власноруч сувенірами, вітальними листівками і плакатами.

Сердечно вітаємо українських військових з Днем Збройних Сил України! Дякуємо за наше життя і майбутнє, яке ви невпинно виборюєте. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!