СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ — 2023. ВІТАЄМО ПЕДАГОГІВ РАЙОНУ З УСПІШНИМ ПРОХОДЖЕННЯМ СЕРТИФІКАЦІЇ

18 груд. 2023
Вперше в Україні відбулась сертифікація вчителів математики й української мови та літератури. Вітаємо вчителів ХЛ №12 Бондаренка Д.Р., Оленіч О.З., Олійник О.В., Пономарьову А.Р., Стьопкіну Л.Д. з успішним проходженням сертифікації педагогічних працівників!

Не зважаючи на те, що сертифікація відбувалась в складних умовах війни,  учителі ХЛ №12 успішно пройшли всі три етапи сертифікації: незалежне тестування, самооцінювання педагогічної майстерності, представлення педагогічного досвіду.

Вітаємо вчителів Бондаренка Д.Р., Оленич О.З., Олійник О.В., Пономарьову А.Р., Стьопкіну Л.Д. з успішним проходженням сертифікації педагогічних працівників! Упевнені, що досвід роботи цих учителів надихатиме інших до розвитку заради підвищення якості освіти.

15 грудня, відбулося засідання комісії, утвореної Державною службою якості освіти, що визначила кількість балів, мінімально достатніх для видачі сертифіката за результатами третього етапу сертифікації педагогічних працівників серед учителів математики та української мови і літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової освіти. Цьогоріч 161 учитель математики та 341 учитель української мови і літератури успішно пройшов сертифікацію, набравши за результатами вивчення його практичного досвіду роботи 99 і більше балів з математики та 102 і більше балів з української мови і літератури. Зауважимо, що максимальні 125 балів у межах сертифікації 2023 року набрали 4 вчителі математики та 18 учителів української мови і літератури.

Детальніше на сайті УЦОЯО