ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ О.С. НИЖНИКА З НОВИМ РОКОМ

29 груд. 2023
ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ О.С. НИЖНИКА З НОВИМ РОКОМ

ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ, ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, УЧНІ ТА БАТЬКИ!

Щиро вітаю вас з прийдешнім  новим 2024  роком!

Рiк, що минає, став важким випробуванням для кожного українця. Та попри виклики i труднощі, ми продовжуємо долати вcі перешкоди та негаразди. В цей сповнений випробувань рік, були разом, рішуче йшли назустріч викликам, крок за кроком разом зі своїми учнями та вихованцями опановували не тільки знання, а й уміння жити в сучасних умовах, не втрачали наснаги віддано й ефективно працювати та навчатися. Попри все, цей рік також показав, якою стійкою є освітянська спільнота, адже заклади освіти змогли в цих надскладних умовах не тільки організувати освітній процес, а й надавати допомогу тим, хто її потребує, наближаючи нас до спільної мрії — перемоги України.

Наближаються найулюбленіші з дитинства новорічні свята, з якими пов'язані найтепліші спогади та найкращі сподівання. Прийміть мої щирі вітання! Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення, втілення ідей та задумів, здійснення усіх мрій! Ми обов’язково подолаємо всі випробування, вистоїмо і впевнено підемо вперед! Віримо, що 2024 рік стане роком нашої Перемоги і повернення до мирного життя!

З Новим  роком!

З повагою,