Граматичний курс з української мови від Всеукраїнського руху «Єдині»

2 січ. 2024
Всеукраїнський рух «Єдині» пропонує долучитися до безплатного граматичного курсу, який стартує 8 січня та триватиме 28 днів. Учасниками можуть стати всі, хто володіє українською, але бажають удосконалити мовні навички. Протягом навчання учасники щодня будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах.

Всеукраїнський рух «Єдині» пропонує долучитися до безплатного граматичного курсу, який стартує 8 січня та триватиме 28 днів. Учасниками можуть стати всі, хто володіє українською, але бажають удосконалити мовні навички. Протягом навчання учасники щодня будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах.

Зареєструватися на курс можна за посиланням.