Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує євроклуби до співпраці

8 січ. 2024
Представництво ЄС в Україні пропонує освітянам долучитися до Мережі євроклубів України. Учасники проєкту мають мати бажання вчитися і навчати інших, гарні організаційні й комунікативні здібності.

Представництво ЄС в Україні пропонує освітянам долучитися до Мережі євроклубів України. Учасники проєкту мають мати бажання вчитися і навчати інших, гарні організаційні й комунікативні здібності.

Представництво ЄС в Україні допоможе євроклубам організувати зустрічі з дипломатами та експертами, тренінги від провідних експертів у сфері європейської інтеграції.
   Для участі необхідно заповните анкету за посиланням.
   У січні 2024 року бажаючих буде запрошено на інформаційний вебінар та Конкурс пропозицій для співпраці з Представництвом ЄС.