22 січня – День Соборності України

22 січ. 2024
Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності.

До Дня Соборності України педагоги та вихователі з дітьми та батьками провели години спілкування
" Наша сила в єдності", " Україна єдина!" ,"У єдності наша сила" та багато інших.

Вихованці разом з батьками створили власні сюжети малюнків та поробок на тему: "У серці кожної дитини живе любов до України".
Учні взяли участь в освітній акції "Україна єдина", створивши зі світлин ланцюжок єдності.

Що для нас соборність? Це духовне єднання всіх територій, які історично належали українському народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів. Ця дата є для нас всіх символом віри в одну єдину суверенну  державу,велику могутню силу та єдиний дух  українського народу!Ми віримо у вільну, соборну та незалежну неньку-Україну.