Громадськое обговорення проєкту нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників,

31 січ. 2024
Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985.

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985.

Нова редакція Положення про атестацію педагогічних працівників удосконалює порядок проведення атестації педагогічних працівників, усуває суперечності, які існують у чинній редакції, та забезпечує право педагогічних працівників на проходження атестації, гарантоване законодавством України.
   Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються в електронній формі до 12 лютого 2024 року.
   Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на сайті МОН не пізніше ніж через два тижні після ухвалення рішення за результатами обговорення.