ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСІБНИКА

2 лют. 2024
5 лютого о 12:00 запрошуємо долучитися до онлайн-презентації посібника від МОН «Як говорити про російсько-українську війну в школі. Уроки стійкості, боротьби та перемог».

5 лютого о 12:00 запрошуємо долучитися до онлайн-презентації посібника від МОН «Як говорити про російсько-українську війну в школі. Уроки стійкості, боротьби та перемог». Цей посібник стане помічним для вчителів під час підготовки до виховної чи класної години, уроків громадянської та історичної, мовно-літературної галузей тощо.

Такі уроки є вкрай важливими, адже допомагають учнівству формувати активну громадянську позицію, учитися розрізняти факти й фейки та не піддаватися маніпуляціям і ворожій пропаганді.

Про що поговоримо на презентації?

• що саме варто розповідати про війну, на чому акцентувати;
  • як під час бесіди не травмувати дітей;
  • як учителям налаштуватися на розмову;
  • які техніки, завдання і форми можна використовувати;
  • як це — писати про війну, якщо вона ще триває.

Спікери:

• Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України;
  • Ігор Хворостяний, генеральний директор директорату шкільної освіти МОН;
  • Світлана Ройз, дитяча й сімейна психологиня, розробниця матеріалів для посібника;
  • Антоніна Макаревич, кандидатка історичних наук, співавторка підручників і посібників з історії та громадянської освіти, співавторка посібника;
  • Олександр Панарін, кандидат історичних наук, співавтор підручників і посібників з історії та громадянської освіти, офіцер ЗСУ, співавтор посібника;
  • Олександр Охріменко, кандидат історичних наук, співавтор підручників і посібників з історії та громадянської освіти, викладач, співавтор посібника;
  • Олександр Алфьоров, кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту історії України НАН України, офіцер ЗСУ.

Презентацію можна подивитися наживо на кількох ресурсах: