До уваги батьківської спільноти

15 лют. 2024
8 квітня 2024 року визначено датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2024/2025 навчального року

Відповідно до наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 29.12.2023 №204 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році" 8 квітня 2024 року  визначено датою початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році.

Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, та документи, визначені пунктом 4 розділу І  Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, подаються до відповідного закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня.

Згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти діти можуть навчатися в тому закладі освіти, який є найближчим до місця їхнього проживання. Водночас якщо в школі є вільні місця, батьки майбутніх першокласників можуть обрати й інші заклади освіти.

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця.

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) згідно з покроковою інструкцією надана можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу.
Підтвердження заяви документами в закладі освіти  можливе лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу загальної середньої освіти.

За потреби на Порталі електронних сервісів м.Харкова отримати довідку про реєстрацію місця проживання дитини можна онлайн усього за декілька секунд.

Як це зробити?

1) Перейдіть на Портал електронних сервісів https://e-kharkiv.org.

2) Авторизуйтесь за допомогою електронного цифрового підпису.

3) Вкажіть своє ПІБ та дату нарождення, як представника дитини та ПІБ і дату нарождення дитини.

4) Заповніть поле місця проживання.

5) Натисніть «Сформувати довідку».

За лічені секунди ви отримаєте файл довідки з електронним цифровим підписом Департаменту реєстрації Харківської міської ради та унікальним QR-кодом.