Відбір підручників для 7 класів НУШ

19 лют. 2024
З 22 до 28 лютого 2024 року триватиме вибір і передача результатів вибору підручників закладами освіти

У лютому 2024 року стартував І етап конкурсного відбору підручників (крім електронних) для 7 класу Нової української школи, що можуть видаватися за кошти державного бюджету. Цей процес потребує ретельної уваги та обґрунтованого підходу, адже від нього залежить якість та ефективність навчальних матеріалів, які отримують учні.

Процедура відбору триватиме до 25 березня 2024 року. Документом визначено такі основні етапи проведення конкурсу:

• здійснення закладами освіти вибору підручників з кожної назви у комплекті з проєктом обкладинки та передача результатів в електронній форми до органів управління освітою – з 22.02.2024 по 28.02.2024;

• узагальнення органами управління освітою результатів вибору підпорядкованих закладів освіти та їх надсилання до відповідного департаменту (управління) освіти і науки – 29 лютого 2024 року;

• узагальнення департаментами освіти і науки результатів вибору органів управління освіти та надсилання їх до ДНУ «ІМЗО» – з 01.03.2024 по 04.03.2024 року.

З метою всебічного ознайомлення педагогічної громадськості з новоствореними підручниками з 12 до 21 лютого 2024 року учасниками конкурсу буде проведено онлайн-презентації авторських концепцій їхніх підручників.

Конкурсний відбір підручників для 7 класу на сайті ІМЗО

Ознайомлення з підручниками для 7 класу від видавництв, вебінари на сайті КВНЗ «ХАНО»

МОДЕЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ 5-9 КЛАСІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ (ЗАПРОВАДЖУЮТЬСЯ ПОЕТАПНО З 2022 РОКУ)