Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лют. 2024
День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні - пам'ятний день з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян,  гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

На проведених у закладах освіти району виховних заходах учні згадали про ті трагічні події на Майдані, що стали символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права гідність, за  ідеали демократії та європейське майбутнє. Дізналися про тих, хто став на захист незалежності України та її майбутнього, навіть ціною власного життя, вшанувавши пам’ять про них хвилиною мовчання.