Вітаємо переможців ІІІ (обласного етапу) Всеукраїнських учнівських олімпіад

5 бер. 2024
Вітаємо учнів району з призовими місцями ІІІ (обласного етапу) Всеукраїнських учнівських олімпіад 2023/2024 навчального року

Обдарована молодь – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, її світовий авторитет.
Вітаємо учнів району з призовими місцями  ІІІ (обласного етапу) Всеукраїнських учнівських олімпіад 2023/2024 навчального року у номінаціях:
Трудове навчання (технології): Косарева Анастасія, учениця 9-В класу,  ХЛ №53 посіла ІІ місце; Гільбрант Кирило, учень 9- А класу ХГ№35, Роговий Сергій, учень 11-Б класу ХЛ №12, Афанасьєв Кирило, учень 9-В класу, ХЛ №12 - посіли ІІІ місця.
Інформатика - Набойченко Дмитро, учень 10-А класу ХЛ №10,  посів ІІІ місце.
Хімія - Пруднік Анастасія, учениця 10-В класу ХЛ №12, посіла ІІІ місце.
Українська мова та література - Харькова Софія, учениця 8-Б класу ХЛ №12,  Гільбрант Кирило, учень 9-А класу  ХГ №35 - посіли  ІІІ місця.
Астрономія - Вороб'йова Мілена , учениця 11-Б ХЛ №12 , посіла ІІІ місце.
Правознавство- П'ятак Ігор, учень 9-А класу ХЛ№10, посів ІІ місце; Овчаров Ярослав, учень 9-В класу ХГ №35, Брюханов Іван, учень 10-Б класу ХЛ №53, Вороб'йова Мілена, учениця 11-Б класу ХЛ №12, Шимко Анастасія, учениця 11-Б класу  ХЛ 34 - посіли ІІІ місця.
Фізика - Хардікова Ольга, учениця 8-А класу  ХЛ 34, посіла І місце.
Економіка - Кравченко Богдан,учень 8-Б класу, Попова Валерія, учениця 10-А класу, Чувурін Данііл, учень 10-В класу, ХЛ №12 - посіли ІІІ місця.
Біологія - Овчарова Олександра, учениця 9-В класу ХГ №35,  Карманний Максим, учень 9-А класу ХЛ №12,  Мірошниченко Лілія , учениця 11-Б класу ХЛ №12 -  посіли ІІІ місця .
Інформаційні технології - Шевченко Яна, учениця 10-А класу ХЛ №10, посіла ІІ місце; Пироженко Ярослав, учень 8-А класу ХЛ №34 , посів ІІІ місце.
Німецька мова - Хамоніна Анастасія, учениця 10-Б класу ХЛ №66, посіла ІІ місце.
Англійська мова - Павленко Михайло, учень 10-Б класу ХЛ №53 , Волкова Анастасія , учениця 9-В класу ХЛ№53 , Вороб'йова Мілена, учениця 11-Б класу ХЛ №12, Даньшина Марія , учениця 9-Б класу ХЛ №34 - посіли ІІІ місця.
Французька мова - Борисенко Варвара, учениця 9-Б класу, ХЛ №12, посіла І місце.
Головною метою у роботі з учнями є гармонійний розвиток особистості, створення мотивації для саморозвитку та самореалізації.

Пишаємось та бажаємо нових перемог і здійснення мрій !