Конференція «FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті»

6 бер. 2024
Національний банк України, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Міністерство освіти і науки України за підтримки Проєкту USAID «Інвестиції для стійкого бізнесу» запрошують керівників навчальних закладів, учителів, представників медіа та всіх причетних до навчання фінансової грамотності взяти участь у онлайн-конференції «FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті», яка відбудеться 20 березня 2024 року.

Національний банк України, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Міністерство освіти і науки України за підтримки Проєкту USAID «Інвестиції для стійкого бізнесу» запрошують керівників навчальних закладів, учителів, представників медіа та всіх причетних до навчання фінансової грамотності взяти участь у онлайн-конференції «FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті», яка відбудеться 20 березня 2024 року.

Щоб узяти участь у конференції, необхідно заповнити форму до 15 березня 2024 року.
   Конференція для освітян відбуватиметься в межах заходів, присвячених Всесвітньому тижню грошей. Більше інформації можна дізнатися за посиланням.