Онлайн-урок від Освітнього центру ВР

7 трав. 2024
Онлайн-урок від Освітнього центру ВР для учнівської молоді до Дня Європи

9 травня, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру і стабільності на Європейському континенті Указом Президента України від 8 травня 2023 року № 266 в Україні встановлено День Європи. Освітній центр Верховної Ради України запрошує учнів і вчителів взяти участь у спеціальному онлайн-уроці з нагоди Дня Європи, який відбудеться 09.05.2024 о 14:00 на платформі Zoom.

Під час зустрічі учасники та учасниці докладніше дізнаються про передумови виникнення цього свята, довідаються більше про особливості Європейського Союзу. Сьогодні наша країна впевнено крокує до набуття статусу офіційного члена Європейського Союзу, а Європа стоїть пліч-о-пліч з Україною у нашій боротьбі за свободу та незалежність.
   Долучитися до онлайн-заняття школярі й школярки можуть індивідуально за посиланням
   Педагоги можуть зареєструвати для участі в заході групи учнів або цілі класи. Для цього треба заповнити google-форму.
   Наприкінці заходу на учасників і учасниць чекає вікторина та спеціальні подарунки від ОЦ ВР.