Робоча нарада з питань організації навчального процесу в класах ХВ(З)Ш №3

11 лист. 2011
10 листопада 2011 року на базі Диканівської виправної колонії №12 відбулася робоча нарада з питань організації навчального процесу в класах ХВ(З)Ш №3, що знаходяться при ДВК №12.

У нараді взяли участь: начальник управління освіти адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради - Нижник О.С.; заступник начальника ДВК №12 – Ткаченко І.С.; директор ХВ(З)Ш №3 – Набока Л.В.; головний спеціаліст управління освіти – Дерев’янко Т.Є.; методист РМЦ управління освіти – Гонський Є.В.; працівник із соціальних питань ДВК №12 – Красний С.В.На нараді обговорені питання:
  •  організованого початку та особливості закінчення 2011/2012 навчального року;
  •  стану викладання навчальних предметів;
  •  стану матеріально-технічної бази для забезпечення належних умов для навчання  осіб, позбавлених волі.
Керівництвом колонії та управління освіти намічено шляхи співробітництва з обговорених питань.Учасники наради відвідали навчальні заняття:- в 10-Д класі – хімію (вчитель Молодих О.І.);- в 11-Є класі – історію України (вчитель Бондаренко  В.В.);- в 12-Г – біологію (вчитель Тулінова А.М.).Перед учнями виступив начальник управління освіти Нижник О.С., який підкреслив важливість отримання ними повної загальної середньої освіти в вечірній школі №3, можливості складання ЗНО і вступу до ВНЗ.