Вітаємо переможців районного конкурсу "Краще портфоліо працівника психологічної служби"!

25 лист. 2011
25 листопада 2011 року в актовому залі ХЗОШ №10 відбувся фінал районного конкурсу "Краще портфоліо працівника психологічної служби".

Конкурс проводився вперше за ініціативи управлінння освіти.
Основною  метою конкурсу було підвищення престижу професії працівників психологічної служби, виявлення творчо працюючих практичних психологів та соціальних педагогів, підтримка та стимулювання психолого-педагогічного пошуку та ініціативи, підвищення професійної майстерності, популяризації професійних здобутків а також  стимулювання створення портфоліо працівника психологічної служби  (електронного портфоліо) як елементу єдиного інформаційно-освітнього простору.
Під час проведення конкурсу психологи представили себе як учасники, помічники та переможці.
Переможцями стали:
в номінації "Краще портфоліо соціального педагога" - Захарченко Людмила Миколаївна (ХЗОШ №35),
в номінації "Краще портфоліо практичного психолога загальноосвітнього закладу" - Лещенко Яна Валеріївна (ХВ(з)Ш №3), Світлова Світлана Павлівна (ХЗОШ №48).
в номінації "Краще портфоліо практичного психолога дошкільного навчального закладу" - Федорова Ольга Петрівна (ДНЗ №67), Горяінова Вікторія Вікторівна (ДНЗ №420).
Наступного року планується другий районний конкурс для працівників психологічної служби.