Подаруй дитині радість!

27 груд. 2011

Подаруй дитині радість!

Перед Новим роком всіх охопив надзвичайний настрій. Всі очікують несподіваних пригод та незвичайних подарунків.  Члени самоврядування Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 завітали з Новорічною виставою до Харківського Центру реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей «Право вибору» та привітали кожну дитину. Хай Вам щастить, маленькі дітлахи! З Новим роком!

Під Новий рік Святий Миколай приходить до кожного маляти. Учні  Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області не забули і про самотніх дітей, які також чекають подарунків.  У них таких «Миколайчиків» було достатньо, щоб створити справжнє свято  та подарувати тепло  та усмішку всім діткам дитячого будинку № 3!