7 лютого - День безпечного Інтернету!

7 лют. 2012
7 лютого - День безпечного Інтернету!

В Україні цей день відзначається вже четвертий рік поспіль завдяки ініціативи компанії «Майкрософт Україна». З моменту заснування були проведені сотні активностей, спрямованих на захист дітей в Інтернеті. Основні серед них – це запуск освітнього сайту «Онляндія –безпечна веб-країна», на якому всі бажаючі можуть отримати необхідну інформацію, приєднатися до руху й зробити свій посильний внесок у вирішення проблеми.

За підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, члена Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті 07 лютого 2012 року в навчальних закладах України будуть проведені виховні заходи на тему безпеки дітей в Інтернеті.

«Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі» (авт. Кочарян А.Б., Гущина Н.І.). Висвітлює використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі, містить статистичні дані про використання молоддю мережі Інтернет. Окремим розділом подаються методичні рекомендації для вчителів з формування у дітей компетенцій грамотного використання Інтернет-ресурсів.
Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі. Навчально-методичний посібник. У навчально-методичному посібнику містяться загальні методичні рекомендації для вчителів, а також батьків, з формування у дітей компетенцій грамотного та безпечного використання Інтернет-ресурсів.