Новорічна вистава "Чарівний замок" для учнів 1-4 класів

30 груд. 2016
24 грудня 2016 року під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса у Харківському національному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка відбулась новорічна вистава «Чарівний замок» для учнів 1-4 класів. Учнів привітав зі святами заступник голови адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради Є.М. Мошняков. Діти з задоволенням переглянули виставу та отримали у подарунок «Святковий зошит для малювання»

24 грудня 2016 року під патронатом Харківського міського голови  Г.А. Кернеса у Харківському національному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка відбулась новорічна вистава «Чарівний замок» для учнів 1-4 класів. Учнів привітав зі святами заступник голови адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради Є.М. Мошняков. Діти з задоволенням переглянули виставу та отримали у подарунок «Святковий зошит для малювання»