Про проведення Всеукраїнського вебінару «Українська, що надихає»

8 груд. 2022
13 грудня 2022 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський вебінар «Українська, що надихає» (лист ІМЗО від від 29.11.2022 № 21/08-213).

Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Ukraine Active».
   До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників і вчителів закладів загальної середньої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти, викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.
   Участь у заході безоплатна. Початок заходу о 14:00.
   Попередня реєстраціяучасників за покликанням.