24 лист. 2011

26 листопада - День пам’яті жертв голодоморів

День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день, що припадає на четверту суботу листопада. Цього дня в Україні приспускають державні прапори, о 16:00 розпочинається загальнонаціональна хвилина мовчання, яка увіходить у наші серця тихою молитвою, очищуючи наші душі. Крім Голодомору 1932-1933 рр., в історії України зафіксовано голодомори 1921-1923 та 1946-1947 рр. У трьох поколіннях про них згадувано було в кращому разі пошепки... Українська молодь має пам’ятати та чітко усвідомлювати масштаби втрат, яких зазнав народ України під час голодоморів, адже саме їй доведеться робити висновки та враховувати їх, будуючи майбутнє. Не слід забувати, що Україна – спільнота «мертвих, і живих, і ненарожденних». Усвідомлення цього - своєрідний лакмусовий папірець на українське громадянство.
23 лист. 2011

"Краще портфоліо працівника психологічної служби"

25 листопада 2011 року в актовому залі ХЗОШ №10 о 13-00 відбудеться фінал районного конкурсу "Краще портфоліо працівника психологічної служби".
22 лист. 2011

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів.

24 листопада 2011 року о 10.00 в приміщенні методичного центру відбудеться нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів.
21 лист. 2011

Нарада начальників управлінь освіти та керівників загальноосвітніх навчальних закладів

22 листопада 2011 року о 15.00 в приміщенні актової зали адміністрації Київського району (вул. Чернишевська, 55) відбудеться нарада начальників управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради та керівників загальноосвітніх навчальних закладів.
18 лист. 2011

Увага!

У розділі "Методична робота" розміщено інформацію про кількість переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011/2012 навчальному році
15 лист. 2011

"Учитель року - 2012"

15.11.2011 на базі ХГ №12 пройшов ІІІ етап районного конкурсу "Учитель року - 2012". Учителя російської та англійської мови демонстрували високий фаховий рівень організації навчально-виховного процесу на відкритих уроках.
14 лист. 2011

Вітаємо переможців!!!

Вітаємо переможців Конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації навчального закладу «Шкільний інформаційний світ-2011» !
14 лист. 2011

Вітаємо з перемогою!!!

Вітаємо Довгальову Катерину, ученицю 10-А класу Харківської гімназії № 34 Харківської міської ради Харківської області, яка отримала медаль Національної спілки фотохудожників України у Регіональному конкурсі серед дітей і молоді “Фотостарт — 2”. Так тримати!!!
11 лист. 2011

Робоча нарада з питань організації навчального процесу в класах ХВ(З)Ш №3

10 листопада 2011 року на базі Диканівської виправної колонії №12 відбулася робоча нарада з питань організації навчального процесу в класах ХВ(З)Ш №3, що знаходяться при ДВК №12.
9 лист. 2011

9 листопада - День української писемності та мови

Мова - найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови - це зникнення нації. Якщо ж мова стає необхідною і вживається насамперед національною елітою - сильною і високорозвиненою стає нація і держава.