Тиждень безпеки дитини

18 трав. 2018
17 квітня 2018 року на базі ЗДО № 345 проведено показовий день Тижня безпеки дитини. У заході взяли участь депутат Харківської обласної ради Мошняков Є.М., начальник Управління освіти району Нижник О.С., фахівці обласного навчально – методичного центру ЦЗ та БЖД. Основною метою показового дня Тижня безпеки дитини було удосконалення роботи з питань особистої безпеки та захисту життя вихованців, пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків, вироблення у дітей дошкільного віку вмінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій. У закладі проведені практичні заняття для дітей «Проникнення сторонньої особи на територію», активізація «кнопки тривоги», відпрацювання евакуації. Справжнім подарунком для вихованців стало спостереження за роботою ДСНС, які продемонстрували вибухові предмети, розмінування об’єкта, знешкодження підозрілого пакету.