Увага, громадське обговорення!

20 лист. 2018
Увага, громадське обговорення!

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговоренняпроект наказу «Про внесення змін до Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах»

Проект наказу розроблено з метою встановлення єдиних підходів до врегулювання порядку здобуття загальної середньої освіти за індивідуальною формою відповідно до Закону України «Про освіту».

Разом із цим, проект передбачає:

- визначення особливостей здобуття освіти за екстернатною (екстернат), сімейною (домашньою) формами та педагогічним патронажем, які є різновидами індивідуальної форми здобуття освіти, згідно Закону України «Про освіту».

- створення умов для впровадження нових форм здобуття загальної середньої освіти – сімейної (домашньої) та педагогічного патронажу.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 10 грудня 2018 року
на e-mail: [email protected] (Ліннік Олена Олегівна), [email protected] (Сторчак Ніна Анатоліївна) або за адресою: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135.

З сайту mon.gov.ua