Про створення безпечного освітнього середовища та формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок у 2019/2020 навчальному році

12 лип. 2019

Міністерство оcвіти і науки України підготувало інформаційні матеріалищодо створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок у 2019/2020 н.р. (лист МОН від 27.06.2019 №» 1/9-414).

Інформацію рекомендовано взяти до уваги  керівникам органів управління освітою різного рівня, керівникам та педагогічних працівників закладів освіти при плануванні роботи з учнівськими колективами з метою організації діяльності щодо захисту прав та інтересів дітей.