1 лист. 2019
26 жовтня в Харківському фізико - математичному ліцеї № 27 пройшов ХХVІІІ міський турнір юних фізиківдля учнів 9–11-х класів. Збірну команди Основ'янського району представили учні ХЗОШ № 35 Бережний Олексій10-А, Краснопольський Максим 10- А, Алтухова Світлана ХГ №34 11- Б, Світлична Дарина ХЗОШ № 48 11 - А, Торнакін Віктор ХЗОШ №10 10-А. Керівником команди стала Федяй Дар’я Михайлівна, заступник директора з навчально виховної роботи ХЗОШ № 48, спеціаліст ІІ категорії.

Підсумки міського учнівського турніру свідчать про те, що школярі гарно володіють навичками та знаннями з шкільного курсу фізики, а деякі з них демонстрували поглиблені знання з предмета. У складі журі турніру працювали науковці, методисти, вчителі та кращі студенти. Вони відзначили, що змагання виявило здібності учнів до наукового пошуку, згуртувало дітей навколо природничих ідей та пошукових питань у фізиці.
Журі турніру відзначило особисті досягнення Алтухової Світлани, учениці 11- Б класу ХГ № 34. Команда отримала диплом учасників.