Урочиста подія дошкілля Червонозаводского району.

21 вер. 2011
21 вересня відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу №345 (вул. Самольотна,13). Церемонія відкриття пройшла за участю Харківського міського голови Кернеса Г.А.

Світ дитинства –співочий і дзвінкий, різнокольоровий і веселий, чистий і прозорий, мов джерельна вода. І чудовим є те, що у наш складний час за підтримки мера міста Харкова, Департаменту освіти Харківської міської ради, адміністрації Червонозаводского району у віддаленому куточку нашого міста, по вулиці Літакова 13, знов відроджується можливість оберігати і пестити цей світ, віддавати йому своє тепло і любов.

Саме тут сьогодні, 21 вересня 2011 року, відкривається дитячий садочок, діяльність якого була призупинена у 2000 році.

Цієї події з нетерпінням очікували мешканці мікрорайону.

Дитячий садок № 345 став рідною домівкою для усього великого, дружного, ініціативного колективу. Тут кожна людина на своєму місці, працює із повною самовідданістю, реалізуючи себе як особистість, самовдосконалюючись, черпаючи натхнення й сили через спілкування з дитиною.

Сьогодні перед нами постає нова задача: організувати навчально-виховний процес, захоплюючий своєю пізнавальною цінностю та емоційною зарядкою, згідно Базової програми розвитку дітей дошкільного віку “Я у Світі”, створити умови, необхідні для повноцінної життєдіяльності малюків, подарувати дітям віру в казку.