Про проведення Всеукраїнського вебінару «Підсумки І хвилі шкільного уроку волонтерства»

8 лист. 2023
10 листопада 2023 року о 16.00 відбудеться Всеукраїнський онлайн-вебінар «Підсумки І хвилі шкільного уроку волонтерства».

10 листопада 2023 року  о 16.00 відбудеться Всеукраїнський онлайн-вебінар «Підсумки І хвилі шкільного уроку волонтерства».

До заходу можуть долучитися представників органів управління освітою, керівники та вчителі закладів загальної середньої освіти.
   Для участі у вебінарі необхідна обов’язкова реєстрація
   Долучитися до вебінару можна за посиланням.
   Організатори вебінару: ГО «Українська Волонтерська Служба» спільно з Міністерством освіти та науки України, Міністерством молоді та спорту України, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, ГО «Рух Олександра Педана «ДЖУНІОРС», Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», проєктом U-Report.