Новини Батьківської Ради

У закладах освіти Основ'янського району проводиться онлайн благодійна акція, яку організував Національний банк України " Смілива гривня", яка передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1,2,5 та 10 гривень. Мета благодійної акції зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги в боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України. Банки отримують монети від населення та перераховують ці благодійні внески на спецрахунок Національного банку України на підтримку Збройних Сил України. Пункти прийому та банки-партнери за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/#rahunok.
Акція триває до 31 жовтня 2022 року встигни допомогти країні! Разом до перемоги!

05 жовтня на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53
відбулася зустріч із виконувачем обов’язки Харківського міського голови, секретарем
Харківської міської ради Тереховим Ігорем Олександровичем та директором
Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольги Іванівни із представниками
батьківської громадськості закладів освіти Основ҆янського району.

З 01 вересня по 30 вересня районною батьківською радою
проводилась благодійна акція «Монетки дітям» від Національного банку України та
благодійного фонду «Таблеточки», аби у простий та веселий спосіб зібрати кошти, які
зможуть допомогти дітям у боротьбі з раком. Усі зібрані кошти були передані на допомогу онкохворим діткам.

27.08.2021 представники районної батьківської ради взяли участь у міській

серпневій конференції педагогічних працівників Харкова та 30.08.2021 у пленарному

засіданні серпневої конференції працівників освіти Основ’янського району відповідно.