Зліт юних миротворців та волонтерів!

2 груд. 2021
02.12.2021 року відбувся зліт юних миротворців та волонтерів, присвячений 10-річчю миротворчого руху у Харкові та Міжнародному року миру та довіри. Зліт відбувся на базі ХСШ № 119 ( Індустріального району). Напередодні учні Індустріального району запропонували всім районам Харкова приєднатися до акції " БУДУЄМО МИР РАЗОМ!". Напередодні діти готували "Абетку толерантності" та сьогодні найкращі фото потрапили до відеоролику. Потрібно було придумати слова, які ілюструють певну якість толерантної людини на букви Р, С, Т та сьогодні отримали на сонечках ці слова. Також районна організація учнівського самоврядування " АВАНГАРД" нашого району отримала подяку за підтримку ініціатив районної дитячо-юнацької громадської організації "Сузір'я" Індустріального району " АБЕТКА ТОЛЕРАНТНОСТІ" , " БУДУЄМО МИР РАЗОМ" та " ПОДОРОЖ ЗАРАДИ МИРУ". Діти задоволені своєю миротворчою діяльністю та планують плідно працювати і надалі!