КЗ «ДНЗ №52» долучився до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

3 груд. 2021
КЗ «ДНЗ №52» долучився до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка щорічно проводиться в Україні з 25 листопада до 10 грудня. В закладі було проведено низку заходів, які були спрямовані на профілактику жорстокого поводження з дітьми: попередження насильства в сім’ї, закладі дошкільної освіти та правове виховання учасників освітнього процесу. Діти закріпила свої права під час бесід, читання та драматизації казок, образотворчої діяльності. З педагогами була проведена консультація «Формування та розвиток міжнародної системи захисту прав дитини», під час якої вони ознайомилися з нормативними документами щодо захисту прав дитини.