1 бер. 2024

Співпраця закладів освіти району з ВНЗ

Співпраця закладів освіти району з ХНАДУ
1 бер. 2024

Вітаємо педагогічну еліту Харкова!

Урочиста церемонія віншування переможців Міського конкурсу «Учитель року – 2024» відбулася 29 лютого в Палаці дитячої та юнацької творчості з дотриманням безпекових заходів.
28 лют. 2024

НМТ-2024: НА ДОПОМОГУ УЧАСНИКАМ 一 ДРУГИЙ ВАРІАНТ ДОДАТКОВИХ ТРЕНУВАЛЬНИХ ТЕСТІВ

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) підготували ще один варіант тестів, які можна використати як тренувальні в межах підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2024 році.
27 лют. 2024

BRAMA - онлайн варта України

Якщо ти не можеш донатити своїми силами або фінансами, ти можеш донатити свій час!
27 лют. 2024

Затверджений перелік підручників та посібників для 2 класу, що можуть видаватися за кошти бюджету

Міністерство освіті і науки затвердило перелік підручників та посібників для 2 класу закладів загальної середньої освіти, що можуть видаватися за кошти державного бюджету (наказ МОН від 23.02.2024 № 223).
26 лют. 2024

Прямий ефір з УЦОЯО

УЧАСНИКАМ НМТ-2024: ВИ ЗАПИТУЄТЕ — МИ ВІДПОВІДАЄМО. 28 лютого о 15:00 у прямому етері на YouTube-каналі Українського центру оцінювання якості освіти.
26 лют. 2024

Стартував IV Міжнародний конкурс імені Лесі Українки

25 лютого стартував 4-й Міжнародний конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя» присвячений Лесі Українці.
23 лют. 2024

НМТ-2024: КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ).
22 лют. 2024

Онлайн-урок до роковин повномасштабного вторгнення

Освітній центр Верховної Ради України запрошує учнів і вчителів взяти участь у спеціальному онлайн-уроці до других роковин повномасштабного вторгнення росії на територію України, який відбудеться 23 лютого 2024 року о 14:00 на платформі Zoom.
22 лют. 2024

НМТ-2024: НА ДОПОМОГУ УЧАСНИКАМ 一 ДОДАТКОВІ ТРЕНУВАЛЬНІ ТЕСТИ

Для розширення можливостей підготовки потенційних учасників до національного мультипредметного тесту (НМТ) 2024 року фахівці Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) підготували тренувальний варіант предметних тестів.