8 трав. 2024

НМТ-2024: ЗАПРОШЕННЯ В ПЕРСОНАЛЬНИХ КАБІНЕТАХ УЧАСНИКІВ

Сьогодні, 8 травня, для понад 287 тисяч зареєстрованих учасників основної сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) з’явилася можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення.
8 трав. 2024

8 травня - День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Минулого року Верховна Рада законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.

НМТ-2024: ПРО ВАЖЛИВЕ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Якщо учасники й учасниці тестування, їхні батьки та вчителі захочуть дізнатися більше про цьогорічні особливості проходження тесту, то в пригоді їм стане відеокоментар директорки Українського центру оцінювання якості освіти Тетяни Вакуленко.

Онлайн-урок від Освітнього центру ВР

Онлайн-урок від Освітнього центру ВР для учнівської молоді до Дня Європи

Вебінар ДСЯО

15 травня – вебінар «Управлінські процеси в школі: як формувати накази з основної діяльності»
6 трав. 2024

Про інформаційні матеріали до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни

3 трав. 2024

Про проведення Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ» до Міжнародного дня вишиванки

Українська федерація «Спорт заради розвитку» пропонує провести 16 травня Національну руханку в вишиванках «Дякуємо ЗСУ» (далі, Національна руханка). Учасники також можуть використати будь-яку українську символіку.
1 трав. 2024

Про проведення освітньої акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу»

З 1 по 5 травня з нагоди Великодня та Всесвітнього дня щедрості триватиме прийом робіт у номінації “Смаколики для наших захисників України”. Просимо надіслати фото-або відеозвіти про те, як учасники освітнього процесу зробили та передали військовим паски, великодні поробки та листівки тощо. З 6 по 16 травня з нагоди Дня матері, Дня сім’ї та Дня вишиванки чекаємо на матеріали в номінації «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу», де пропонуємо
29 квіт. 2024

ОЦе курс: Шлях до доброчесності

«ОЦе курс: Шлях до доброчесності» від Освітнього Центру Верховної Ради України та Офісy Доброчесності НАЗК
26 квіт. 2024

Відкриття класу безпеки

26 квітня в комунальному закладі «Харківський ліцей №53 Харківської міської ради» відбулось урочисте відкриття класу безпеки в рамках реалізації спільного Всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і ДСНС України.