День відкритих дверей для випускників ХЗОШ №53 у Харківському регіональному Державному інституті державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України

24 квіт. 2018
День відкритих дверей у Харківському регіональному Державному інституті державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України 21 квітня учні 10-11 класів відвідали Харківський регіональний Державний інститут державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України в День відкритих дверей для старшокласників. В ході заходів учні ознайомилися з умовами прийому до закладу, переглянули презентації студентів різних факультетів, пройшли тренінги з української і англійської мов, історії України. Отримана інформація допоможе випускникам школи у виборі майбутньої професії.