23 квітня 2018 року Основ’янський район урочисто прийняв естафету пам'яті «Слава визволителям України»

24 квіт. 2018
За ініціативи Харківської міської організації ветеранів України 2 квітня 2018 року було дано старт естафеті пам'яті «Слава визволителям України», присвяченій 75-й річниці визволення нашої країни від нацизму. Мета організаторів естафети спрямована на вшанування пам’яті про подвиг старшого покоління людей, які брали участь у Другій світовій війні 1939 – 1945 років, визволенні міста Харкова від фашистських загарбників.

На базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 відбулася передача символічної естафети від Індустріального району ветеранам Основ’янського району. У програмі заходу, окрім традиційної концертної програми, заступник Голови Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради Мошняков Євген Миколайович провів для ветеранів цікаву екскурсію у музеї «Небо над Харковом».