24 серп. 2016

З Днем Незалежності!

23 серп. 2016

З Днем Державного прапора України!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного прапора України! Бажаємо миру, щастя та успіхів у професійній діяльності! Нехай любов та добробут запанують у кожному домі! Зі святом вас, дорогі українці!
23 серп. 2016

Відбулись панахиди присвячені 73-й річниці визволення м. Харкова від фашистських загарбників

22.08.2016 року у парку м/р Основа та у парку с. Жихар відбулись панахиди присвячені 73-й річниці визволення м. Харкова від фашистських загарбників.
23 серп. 2016

Відбувся ХХХІ Міжнародний легкоатлетичний марафон "Визволення"

21.08.2016 року відбувся ХХХІ Міжнародний легкоатлетичний марафон "Визволення" у якому прийняли участь учні шкіл району та вихованці ДЮСШ #9
23 серп. 2016

Відбулось народні гуляння присвячені Дню міста.

20.08.2016 року у парку с. Жихар відбулось народні гуляння присвячені Дню міста.
22 серп. 2016

Оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів

У зв'язку зі змінами до навчальних програм на сайті МОН України опубліковоно орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи
19 серп. 2016

З 16.08.2016 по 27.08.2016 по Червонозаводському району розпочав роботу виїзний кінотеатр до дня святкування річниці визволення Харкова від фашистських загарбників.

17 серп. 2016

Старшокласники вивчатимуть історію України за оновленими програмами

Цього навчального року старшокласники опановуватимуть історію України за новими програмами. Про це повідомляє Український інститут національної пам’яті, що минулого року ініціював внесення змін до шкільної програми з історії України. У робочій групі, створеній Міносвіти, над удосконаленням і розвантаженням навчальних програм працювали представники урядових, науково-дослідних і навчальних установ.
8 серп. 2016

Навчальні програми для початкової школи

2 серп. 2016

Завдання міського турніру юних біологів (2016/2017 навчальний рік).