15 лист. 2016

Майстер-клас районного етапу міського конкурсу «Учитель року – 2017»

14 листопада 2016 року на базі ХЗОШ №53 відбувся майстер-клас районного етапу міського конкурсу «Учитель року – 2017» з номінацій: вчитель біології, вчитель музичного мистецтва. вчитель інформатики.
11 лист. 2016

День науки

10 листопада 2016 року відбувся День науки. Учні загальноосвітніх навчальних закладів Основ'янського району взяли участь у цьому заході.
9 лист. 2016

«Громадянська компетентність школярів та шляхи її виховання»

04 листопада 2016 року на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 156 відбувся практичний семінар за темою «Громадянська компетентність школярів та шляхи її виховання».
4 лист. 2016

Увага! Пробне ЗНО-2017

З метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У 2017 році пробне ЗНО відбудеться: - 01 квітня з української мови і літератури, - 08 квітня з інших предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької, російської мов).
3 лист. 2016

Засідання членів Координаційної ради ХМОУС

02 листопада 2016 року на базі Науково-методичного педагогічного центру відбулось засідання членів Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування.
2 лист. 2016

Вітаємо з перемогою юних правознавців!

З 27 по 31 листопада 2016 року у місті Ужгород проходив фінальний етап ХІV Всеукраїнського турніру юних правознавців, у якому брала участь збірна команда Основ’янського району (ХЗОШ №120, ХГ №12).
1 лист. 2016

Фінальний етап ХІІ Всеукркаїнського турніру юних економістів

З 24 по 28 жовтня 2016 року в с. Дениші Житомирського району Житомирської області відбувся фінальний етап ХІІ Всеукркаїнського учнівського турніру юних економістів. У фінальному етапі ХІІ Всеукркаїнського учнівського турніру юних економістів брала участь збірна команда учнів шкіл Основ’янського району м. Харкова «Terra Incognita», у склад якої увійшли: Кіріна Ірина, учениці 11 класу ХЗОШ №10; Зізюкіна Валерія, учениця 11 класу ХГ №34; Коробка Вадим, учень 10 класу ХЗОШ №10; Зінченко Анастасія, учениця 10 класу ХЗОШ №53.
31 жовт. 2016

Розпочато навчальний процес після канікул

З 31 жовтня 2016 року в усіх загальноосвітніх навчальних закладах Основ'янського району розпочато навчальний процес після осінніх канікул.
25 жовт. 2016

Засідання творчої лабораторії «Використання ІКТ під час виховного процесу» на базі ХЗОШ №53

25 жовтня 2016 року о 10-00 на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Харківської міської ради Хаківської області відбулося засідання творчої лабораторії «Використання ІКТ під час виховного процесу». У засіданні взяли участь 16 педагогів: заступники директорів з навчально-вихової роботи, вчителі інформатики та педагоги-організатори.
24 жовт. 2016

Канікули!

В усіх загальноосвітніх навчальних закладах району з 24 жовтня 2016 року розпочалися канікули, які триватимуть до 30 жовтня 2016 року. Навчальний процес розпочнеться 31 жовтня 2016 року.